İade ve Garanti

Bizim için en önemli değerin; müşteriye verilen güven, söz ve gösterilen özen olduğunu hiçbir zaman unutmadık.

İade

İade koşulları çerçevesinde, siparişinizi size ulaştığı günden itibaren 14 iş günü içerisinde Yurt içi Kargo ile “Bujiteri.net.tr İade Adresine faturası ile birlikte gönderebilirsiniz. Bu işlem öncesinde "info@Bujiteri.net.tr" e-posta adresinden tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz.

İade Koşulları

İade etmek istediğiniz ürünü eksiksiz, kullanılmamış ve hasar görmemiş şekilde “Bujiteri.net.tr İade Adresi”ne göndermelisiniz. Ürünü iade etmeden önce Bujiteri.net.tr Destek Ekibi ile e-posta, telefon veya iletişim formu yoluyla irtibat kurarak talebinizi sipariş numaranız ile birlikte bildirmeniz gerekmektedir.

Kargonuzu Teslim Alırken: Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış veya tahrip edilmiş ürünlerin iadesi, ilgili yasa gereği kabul edilmemektedir.

İade edilemeyen ürünler nelerdir?

İade edilecek ürün, teslim alınan şeffaf koruma poşeti açılmadan ve orijinal paketi ile geri gönderilmelidir. Kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez.

Kullanılmış, ambalajı açılmış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

İade edeceğim ürün için kargo ücreti ödeyecek miyim?

Ürün / ürünlerden kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde kargo ücreti Bujiteri.net.tr tarafından ödenmekte olup gönderimin Yurt İçi Kargo ile yapılması gerekmektedir. 

Ürünlerimiz, Batch kodlu sorgulanabilirdir.

Güncel tarihli ve kayıtlıdır.

Değişim nasıl?

Ürün tesliminden (48) saat içerisindeki bildirimlere,

koşulsuz değişim hakkı mevcuttur. (Hasar olmaması önemlidir)

Ücret İadesini Nasıl Yapılır?

İade etmek istediğiniz ürünü bizlere kargo yaptıktan sonra sizden istenecek olan IBAN Numarasına yada ödediğiniz kredi kartına 7 iş günü içinde iade yapılacaktır.

İptal veya cayma sebebiyle iade talebinde bulunduğunuz ürünler için ödediğiniz toplam tutarın %9 bakiyesi kargo ve komisyon giderleri düşürülerek iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin ekstrenize artı bakiye olarak yansıması, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama iki - üç gün sürebilir.

Bu süreç genel bir uygulama olup, Bujiteri.net.tr'ın müdahale hakkı bulunmamaktadır.

İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz yada bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş Takip

Ürünleriniz kargolandıktan sonra tarafınıza sms takip numarası iletilir. Takip numaranız ile anasayfamızda bulunan yurt içi kargo linkine tıklayarak sürecinizi kontrol edebilirsiniz.